كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار
ثبت نام بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور واحد زاهدشهر
همزمان با انتخاب رشته داوطلبان؛ نحوه ثبت نام در دوره های بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور واحد زاهدشهر و شهر های دیگر استان اعلام شد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس با بیان اینکه دانشگاه پیام نور شرایط ویژه ای برای تحصیل متقاضیان تحصیل در آموزش عالی فراهم کرده است، اظهار داشت: علاوه بر داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری، داوطلبانی که در کنکور ثبت نام نکرده اند نیز می توانند براساس دفترچه پذیرش براساس سوابق تحصیلی، نسبت به ثبت نام و انتخاب 150رشته مورد علاقه خود اقدام کنند.

دکتر عبدالرسول قرائتی، زمان انتخاب رشته و همچنین ثبت نام متقاضیان بدون آزمون دانشگاه پیام نور(براساس سوابق تحصیلی) را 5 مرداد تا 10مردادماه سال جاری ذکر کرد و یادآور شد: داوطلبان و متقاضیان برای مطالعه دفترچه راهنما وثبت نام می بایست صرفا به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

گفتنی است علاوه بر داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری شده اند، داوطلبانی که در کنکور ثبت نام نموده اما موفق به شرکت در جلسه آزمون نشده اند نیز می توانند براساس دفترچه شماره 2، رشته های بدون آزمون را انتخاب نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما